Velkomen til Johs E. Øvsthus AS

Velkomen til Johs E. Øvsthus AS

Johs E. Øvsthus AS er ei kombinert byggmesterbedrift og byggvarehus som blir drifta av fagfolk med lokal tilhøyrighet. Me kan svare på alle spørsmål du har innanfor vårt fagområde.

Me leverer alt innan byggevarer bl.a. trelast, isolasjon, sponplater, tak, ferdigmalte produkter, maling, verktøy, etc.

Me yter deg den service du som kunde fortjener. Altså den beste. Stikk innom for eit godt tilbod eller berre for ein uformell «byggeprat».

«Me sjåast»

Følg Johs E. Øvsthus på Facebook

Me bygger husdraumar med høg kvalitet

Me i Johs E Øvsthus AS leverer hus fra Norges største bustadbyggar. Som Mesterhus-forhandlar er me det trygge valet når du skal realisere husdraumen!

Som kunde hjå Johs E Øvsthus AS kan du forvente godt handverk, ein smidig prosess og overlevering til avtalt tid og pris. At mange av oppdraga våre er eit resultat av anbefalingar frå nøgde kundar, er ei tillitserklæring me er oppriktig stolte av! Har du spørsmål eller ønskjer meir informasjon? Ta kontakt i dag!

Les meir

Kart og kontakt


Johs E. Øvsthus AS

Storrviki 1, 5710 Skulestadmo

Opningstider

Mån – Fre: 07:00 – 16:00
Laurdag: 09:00 – 14:00

Tlf: 56 52 06 40

Postadresse: Postboks 524, 5703 VOSS

For pristilbod på materialar og byggevarer, send e-post til butikk@ovsthus.no

Tilsette

Sjur Hermann Rørlien

Dagleg leiar
Tlf: 408 40 821
E-post: sjur@ovsthus.no

Jens Tveite

Byggmeister
Tlf: 992 13 190
epost: jens@ovsthus.no

Olav Midttun

Byggmeister
Tlf: 406 48 682
epost: olav@ovsthus.no

Sondre Hanto

Prosjektleiar
Tlf: 958 91 221
epost: sondre@ovsthus.no

Tore Tveito

Prosjektleiar
Tlf: 957 48 272
epost: tore@ovsthus.no

Glenn – Ove Hovland

Kontor
Tlf: 992 13 197
epost: glenn@ovsthus.no

Olav Skjeldal

Arbeidsleiar
Tlf: 480 74 297
epost: olav.skjeldal@ovsthus.no

Anders Hommedal

Økonomileiar
Tlf: 900 38 720
epost: anders@ovsthus.no

Olav Stenrud

Butikk
Tlf: 56 52 06 40
epost: butikk@ovsthus.no

Odd Erik Songve

Lager
Tlf: 454 88 493
epost: lager@ovsthus.no